En sommerdag i Gryden
14/06/2020
Page 1 of 2 (51 items)
FavoritSamlet PosStartnr.DelNavnNavnBruttotidBruttotidKategori Pos
(Køn Pos)
KategoriKategori PosKønKøn PosKlubStart
121
Christian Østergaard JørgensenChristian Østergaard Jørgensen
#21 Male 3039
00:15:2700:15:271
(1)
30391Male1Esbjerg AM00:15:27
213
Mads Dyhr BerggreenMads Dyhr Berggreen
#13 Male 3039
00:18:0000:18:002
(2)
30392Male2Esbjerg Atletik & Motion00:18:00
331
Thomas Krog PedersenThomas Krog Pedersen
#31 Male 3039
00:18:2500:18:253
(3)
30393Male300:18:25
425
Keld Fyhn AndersenKeld Fyhn Andersen
#25 Male 3039
00:18:5200:18:524
(4)
30394Male4Byparken Brørup00:18:52
554
Christian MartínezChristian Martínez
#54 Male 4049
00:19:1600:19:161
(5)
40491Male5Esbjerg Atletik og Motion00:19:16
622
Troels JørgensenTroels Jørgensen
#22 Male 3039
00:22:3200:22:325
(6)
30395Male6Varde Løbemotion00:22:32
718
Rune Egede PedersenRune Egede Pedersen
#18 Male 2029
00:22:3800:22:381
(7)
20291Male7EAM00:22:38
6
Janne LyagerJanne Lyager
#6 Female 7099
Not yet startedNot yet startedTilføj tid7099FemaleEsbjerg Atletik og Motion
7
Rasmus MouridsenRasmus Mouridsen
#7 Male 2029
Not yet startedNot yet startedTilføj tid2029MaleEAM
8
Jens BuchJens Buch
#8 Male 6069
Not yet startedNot yet startedTilføj tid6069MaleEsbjerg Atletik og Motion
9
Kasper JessenKasper Jessen
#9 Male 3039
Not yet startedNot yet startedTilføj tid3039MaleEAM
10
Samuel Ettrup LarsenSamuel Ettrup Larsen
#10 Male 1019
Not yet startedNot yet startedTilføj tid1019MaleEsbjerg Atletik & Motion
12
Silas GärtnerSilas Gärtner
#12 Male 1019
Not yet startedNot yet startedTilføj tid1019MaleEsbjerg Atletik og Motion
15
Kasper Rathleff NielsenKasper Rathleff Nielsen
#15 Male 0009
Not yet startedNot yet startedTilføj tid0009MaleEAM
16
Maria Elisabeth NielsenMaria Elisabeth Nielsen
#16 Female 3039
Not yet startedNot yet startedTilføj tid3039FemaleEAM
17
Steffan AndersenSteffan Andersen
#17 Male 3039
Not yet startedNot yet startedTilføj tid3039MaleEsbjerg AM
19
Hans-Henrik SchmidtHans-Henrik Schmidt
#19 Male 4049
Not yet startedNot yet startedTilføj tid4049Male
20
Anja Overlund KristensenAnja Overlund Kristensen
#20 Female 4049
Not yet startedNot yet startedTilføj tid4049FemaleEAM
23
Simon Vad RasmussenSimon Vad Rasmussen
#23 Male 1019
Not yet startedNot yet startedTilføj tid1019MaleEsbjerg AM
24
Torben Vad NissenTorben Vad Nissen
#24 Male 4049
Not yet startedNot yet startedTilføj tid4049MaleByparken Brørup
26
Jesper Momsen BertelsenJesper Momsen Bertelsen
#26 Male 4049
Not yet startedNot yet startedTilføj tid4049MaleByparken Brørup
28
Karoline JessenKaroline Jessen
#28 Female 0009
Not yet startedNot yet startedTilføj tid0009FemaleEAM
29
Kristina Elkjær JessenKristina Elkjær Jessen
#29 Female 3039
Not yet startedNot yet startedTilføj tid3039FemaleEAM
30
Johnny BilagerJohnny Bilager
#30 Male 3039
Not yet startedNot yet startedTilføj tid3039Male
32
Freja Riegels-JakobsenFreja Riegels-Jakobsen
#32 Female 1019
Not yet startedNot yet startedTilføj tid1019FemaleEAM
33
Malte Riegels-JakobsenMalte Riegels-Jakobsen
#33 Male 1019
Not yet startedNot yet startedTilføj tid1019MaleEAM
34
Rolf JakobsenRolf Jakobsen
#34 Male 4049
Not yet startedNot yet startedTilføj tid4049MaleEAM
35
Tina Riegels-JakobsenTina Riegels-Jakobsen
#35 Female 4049
Not yet startedNot yet startedTilføj tid4049FemaleEAM
38
Daniel PaulsenDaniel Paulsen
#38 Male 2029
Not yet startedNot yet startedTilføj tid2029MaleEAM
39
Thomas HansenThomas Hansen
#39 Male 4049
Not yet startedNot yet startedTilføj tid4049MaleEsbjerg Atletik og Motion
40
Lars Hvejsel HansenLars Hvejsel Hansen
#40 Male 5059
Not yet startedNot yet startedTilføj tid5059MaleEsbjerg Atletik & Motion
41
Ronni Weber-AndersenRonni Weber-Andersen
#41 Male 3039
Not yet startedNot yet startedTilføj tid3039Male
42
Anne Møller KristensenAnne Møller Kristensen
#42 Female 3039
Not yet startedNot yet startedTilføj tid3039Female
44
Kasper PedersenKasper Pedersen
#44 Male 2029
Not yet startedNot yet startedTilføj tid2029MaleEsbjerg Running
45
Jesper PetersenJesper Petersen
#45 Male 2029
Not yet startedNot yet startedTilføj tid2029MaleEsbjerg Running
46
Jens MejrupJens Mejrup
#46 Male 1019
Not yet startedNot yet startedTilføj tid1019Male
47
Morten BasseMorten Basse
#47 Male 4049
Not yet startedNot yet startedTilføj tid4049Male
48
Eskild LandgrebeEskild Landgrebe
#48 Male 3039
Not yet startedNot yet startedTilføj tid3039MaleEAM
50
Kirsten PetterssonKirsten Pettersson
#50 Female 3039
Not yet startedNot yet startedTilføj tid3039FemaleEsbjerg Atletik og Motion
51
Christian Buch MadsenChristian Buch Madsen
#51 Male 3039
Not yet startedNot yet startedTilføj tid3039MaleEsbjerg Running
52
Ole SørensenOle Sørensen
#52 Male 4049
Not yet startedNot yet startedTilføj tid4049MaleEsbjerg Atletik og Motion
53
Allan LorentsenAllan Lorentsen
#53 Male 4049
Not yet startedNot yet startedTilføj tid4049MaleEsbjerg Atletik og Motion
55
Jeppe NielsenJeppe Nielsen
#55 Male 2029
Not yet startedNot yet startedTilføj tid2029MaleEsbjerg Running
56
Nicolai NielsenNicolai Nielsen
#56 Male 3039
Not yet startedNot yet startedTilføj tid3039MaleEsbjerg Running
57
Morten TheutMorten Theut
#57 Male 3039
Not yet startedNot yet startedTilføj tid3039MaleEsbjerg Running
58
Steffen JakobsenSteffen Jakobsen
#58 Male 3039
Not yet startedNot yet startedTilføj tid3039MaleEAM
60
Christian GramChristian Gram
#60 Male 3039
Not yet startedNot yet startedTilføj tid3039MaleEAM
62
Liv BertelsenLiv Bertelsen
#62 Female 1019
Not yet startedNot yet startedTilføj tid1019FemaleAK Heden, Grindsted
63
Gert LaustsenGert Laustsen
#63 Male 5059
Not yet startedNot yet startedTilføj tid5059MaleEsbjerg Atletik & Motion
64
Gyrith Vejgaard LaustsenGyrith Vejgaard Laustsen
#64 Female 5059
Not yet startedNot yet startedTilføj tid5059FemaleEsbjerg atletik & motiom
Page 1 of 2 (51 items)