Genopstandelsen - et virtuelt støtte-motionsløb
13/04/2020

     
     
Resultatberegninger køres hver time fra kl. 10.00 til 22.00 mandag den 13. april.
Page 1 of 2 (87 items)
FavoritSamlet PosStartnr.DelNavnNavnBruttotidBruttotidKategori Pos
(Køn Pos)
KategoriKategori PosKønKøn PosKlubMapHastighed
1113
Christian Østergaard JørgensenChristian Østergaard Jørgensen
#113 Male 3039
00:32:1800:32:181
(1)
Tilføj tid30391Male1Esbjerg AM3:13 min/km
2164
Kristian Holm JensenKristian Holm Jensen
#164 Male 2029
00:33:5100:33:511
(2)
Tilføj tid20291Male2EAM3:23 min/km
3212
Eskild EspenhainEskild Espenhain
#212 Male 3039
00:35:2600:35:262
(3)
Tilføj tid30392Male3Esbjerg Atletik & Motion3:32 min/km
4192
Samuel Ettrup LarsenSamuel Ettrup Larsen
#192 Male 1019
00:35:5200:35:521
(4)
Tilføj tid10191Male4Esbjerg Atletik & Motion3:35 min/km
5190
Daniel Ettrup LarsenDaniel Ettrup Larsen
#190 Male 4049
00:37:4700:37:471
(5)
Tilføj tid40491Male5Team Ettrup3:46 min/km
6206
Rasmus MouridsenRasmus Mouridsen
#206 Male 2029
00:38:0900:38:092
(6)
Tilføj tid20292Male6Esbjerg Atletik og Motion3:48 min/km
7118
Henrik AndersenHenrik Andersen
#118 Male 3039
00:38:3200:38:323
(7)
Tilføj tid30393Male7Esbjerg Atletik og Motion3:51 min/km
888
Steffan AndersenSteffan Andersen
#88 Male 3039
00:39:0100:39:014
(8)
Tilføj tid30394Male8Byparken Brørup - Esbjerg Atletik&Motion3:54 min/km
9137
Christian GramChristian Gram
#137 Male 3039
00:39:0900:39:095
(9)
Tilføj tid30395Male93:54 min/km
1030
Morten BasseMorten Basse
#30 Male 4049
00:39:1700:39:172
(10)
Tilføj tid40492Male10Esbjerg Atletik og Motion3:55 min/km
11201
Jesper Momsen BertelsenJesper Momsen Bertelsen
#201 Male 4049
00:40:3400:40:343
(11)
Tilføj tid40493Male11Byparken Brørup4:03 min/km
1236
Jens BuchJens Buch
#36 Male 6069
00:40:5500:40:551
(12)
Tilføj tid60691Male12Esbjerg Atletik og Motion4:05 min/km
13174
Jannick KjersgaardJannick Kjersgaard
#174 Male 4049
00:41:0400:41:044
(13)
Tilføj tid40494Male134:06 min/km
14177
Simon KjersgaardSimon Kjersgaard
#177 Male 1019
00:41:0400:41:042
(14)
Tilføj tid10192Male144:06 min/km
15181
Anna Bach KristensenAnna Bach Kristensen
#181 Female 3039
00:41:2500:41:251
(1)
Tilføj tid30391Female1EAM4:08 min/km
16242
Torben Vad NissenTorben Vad Nissen
#242 Male 4049
00:41:4500:41:455
(15)
Tilføj tid40495Male15Byparken Brørup / Klub 100 Marathon Danmark4:10 min/km
1716
Lasse EgelundLasse Egelund
#16 Male 3039
00:44:1600:44:166
(16)
Tilføj tid30396Male164:25 min/km
1892
Rune Egede PedersenRune Egede Pedersen
#92 Male 2029
00:45:0300:45:033
(17)
Tilføj tid20293Male17Esbjerg Atletik og Motion4:30 min/km
19237
Kristian SkovgaardKristian Skovgaard
#237 Male 4049
00:45:3600:45:366
(18)
Tilføj tid40496Male184:33 min/km
2010
Finn LauritzenFinn Lauritzen
#10 Male 6069
00:45:5900:45:592
(19)
Tilføj tid60692Male19Team Skjern Bank Bramming.4:35 min/km
21194
Johan HejnJohan Hejn
#194 Male 3039
00:46:1100:46:117
(20)
Tilføj tid30397Male20Team Skjern Bank Bramming4:37 min/km
2212
Ole NielsenOle Nielsen
#12 Male 5059
00:46:1500:46:151
(21)
Tilføj tid50591Male21Team Skjern Bank Bramming4:37 min/km
23183
Thomas Bach KristensenThomas Bach Kristensen
#183 Male 3039
00:46:3400:46:348
(22)
Tilføj tid30398Male22EAM4:39 min/km
2427
Jens MejrupJens Mejrup
#27 Male 1019
00:47:1000:47:103
(23)
Tilføj tid10193Male23Esbjerg Atletik og Motion4:42 min/km
25141
Thomas ChristensenThomas Christensen
#141 Male 4049
00:47:3000:47:307
(24)
Tilføj tid40497Male24Esbjerg Atletik og Motion4:45 min/km
2676
Rasmus Juel StrebølRasmus Juel Strebøl
#76 Male 2029
00:47:4900:47:494
(25)
Tilføj tid20294Male25Team Skjern Bank Bramming4:46 min/km
2778
Thomas JessenThomas Jessen
#78 Male 3039
00:48:5100:48:519
(26)
Tilføj tid30399Male26Team Skjern Bank Bramming4:53 min/km
285
Lars Henrik JustLars Henrik Just
#5 Male 5059
00:49:0500:49:052
(27)
Tilføj tid50592Male274:54 min/km
29120
Jørgen SkogstadJørgen Skogstad
#120 Male 5059
00:49:2800:49:283
(28)
Tilføj tid50593Male28Team Skjern Bank Bramming4:56 min/km
3075
Jørn Juel StrebølJørn Juel Strebøl
#75 Male 5059
00:50:0700:50:074
(29)
Tilføj tid50594Male29Team Skjern Bank Bramming5:00 min/km
31233
Maja SchlünsenMaja Schlünsen
#233 Female 2029
00:50:5600:50:561
(2)
Tilføj tid20291Female2Kennel Puggaards5:05 min/km
327
Trine JepsenTrine Jepsen
#7 Female 4049
00:51:4000:51:401
(3)
Tilføj tid40491Female35:10 min/km
339
Marlene Drejer JohansenMarlene Drejer Johansen
#9 Female 4049
00:53:1200:53:122
(4)
Tilføj tid40492Female45:19 min/km
343
Lotte Aarhus FyhnLotte Aarhus Fyhn
#3 Female 3039
00:54:1300:54:132
(5)
Tilføj tid30392Female5Team Skjern Bank Bramming5:25 min/km
35249
Henrik høgholm ChristensenHenrik høgholm Christensen
#249 Male 4049
00:56:0200:56:028
(30)
Tilføj tid40498Male30Sporti5:36 min/km
3670
Else NissenElse Nissen
#70 Female 6069
00:57:2000:57:201
(6)
Tilføj tid60691Female6Esbjerg Atletik & Motion5:44 min/km
374
Hanne Høy JustHanne Høy Just
#4 Female 5059
00:58:1600:58:161
(7)
Tilføj tid50591Female7Team Skjern Bank Bramming5:49 min/km
38199
Gert PetersenGert Petersen
#199 Male 6069
00:58:3000:58:303
(31)
Tilføj tid60693Male315:51 min/km
3918
Martina H. AndersenMartina H. Andersen
#18 Female 4049
00:58:3600:58:363
(8)
Tilføj tid40493Female85:51 min/km
4052
Camilla DalgaardCamilla Dalgaard
#52 Female 4049
00:58:3900:58:394
(9)
Tilføj tid40494Female9BIF Motion, Team Skjern Bank5:51 min/km
4193
Kurt HansenKurt Hansen
#93 Male 6069
00:59:0700:59:074
(32)
Tilføj tid60694Male325:54 min/km
4277
Susan StrebølSusan Strebøl
#77 Female 5059
01:00:3901:00:392
(10)
Tilføj tid50592Female10Team Skjern Bank Bramming6:03 min/km
43105
Christina HansenChristina Hansen
#105 Female 4049
01:00:4301:00:435
(11)
Tilføj tid40495Female11Esbjerg Atletik og Motion6:04 min/km
448
Brian Drejer JohansenBrian Drejer Johansen
#8 Male 4049
01:00:5401:00:549
(33)
Tilføj tid40499Male336:05 min/km
4561
Torkild LundTorkild Lund
#61 Male 6069
01:00:5601:00:565
(34)
Tilføj tid60695Male34Esbjerg Atletik & Motion6:05 min/km
46112
Mick Overlund KristensenMick Overlund Kristensen
#112 Male 4049
01:01:0201:01:0210
(35)
Tilføj tid404910Male35EAM6:06 min/km
4760
Susanne Dyveke LundSusanne Dyveke Lund
#60 Female 6069
01:01:0601:01:062
(12)
Tilføj tid60692Female12Esbjerg Atletik & Motion6:06 min/km
48100
Jan SteenJan Steen
#100 Male 5059
01:01:2201:01:225
(36)
Tilføj tid50595Male36EAM6:08 min/km
49202
Lars WolffLars Wolff
#202 Male 5059
01:01:4501:01:456
(37)
Tilføj tid50596Male376:10 min/km
5031
Henrik Kruse JensenHenrik Kruse Jensen
#31 Male 5059
01:02:0801:02:087
(38)
Tilføj tid50597Male38EAM6:12 min/km
Page 1 of 2 (87 items)
fb