Genopstandelsen - et virtuelt støtte-motionsløb
13/04/2020

     
     
Resultatberegninger køres hver time fra kl. 10.00 til 22.00 mandag den 13. april.
Page 1 of 3 (104 items)
FavoritSamlet PosStartnr.DelNavnNavnBruttotidBruttotidKategori Pos
(Køn Pos)
KategoriKategori PosKønKøn PosKlubMapHastighed
1189
Daniel Ettrup LarsenDaniel Ettrup Larsen
#189 Male 4049
00:18:0500:18:051
(1)
Tilføj tid40491Male1Team Ettrup3:37 min/km
2250
Jens BuchJens Buch
#250 Male 6069
00:19:3600:19:361
(2)
Tilføj tid60691Male23:55 min/km
3229
Keld Fyhn AndersenKeld Fyhn Andersen
#229 Male 3039
00:19:5000:19:501
(3)
Tilføj tid30391Male3Byparken Brørup3:58 min/km
4260
Simon BertramSimon Bertram
#260 Male 3039
00:21:0200:21:022
(4)
Tilføj tid30392Male4Esbjerg Atletik og Motion4:12 min/km
5109
Anja Overlund KristensenAnja Overlund Kristensen
#109 Female 4049
00:21:0700:21:071
(1)
Tilføj tid40491Female1EAM4:13 min/km
6289
Oscar HågensenOscar Hågensen
#289 Male 1019
00:22:4400:22:441
(5)
Tilføj tid10191Male54:32 min/km
785
Christian AndersenChristian Andersen
#85 Male 1019
00:23:3200:23:322
(6)
Tilføj tid10192Male6Byparken Brørup - Esbjerg Atletik&Motion4:42 min/km
8208
Steffan AndersenSteffan Andersen
#208 Male 3039
00:23:3200:23:323
(7)
Tilføj tid30393Male7Byparken Brørup - Esbjerg Atletik&Motion4:42 min/km
9126
Henry Lykke StokholmHenry Lykke Stokholm
#126 Male 5059
00:24:1100:24:111
(8)
Tilføj tid50591Male8Bramming IF - Motion4:50 min/km
10288
Camilla ChristensenCamilla Christensen
#288 Female 3039
00:24:1200:24:121
(2)
Tilføj tid30391Female24:50 min/km
1135
Mathias Vejgaard LaustsenMathias Vejgaard Laustsen
#35 Male 2029
00:24:2200:24:221
(9)
Tilføj tid20291Male94:52 min/km
1234
Jacob LaustsenJacob Laustsen
#34 Male 1019
00:24:5900:24:593
(10)
Tilføj tid10193Male104:59 min/km
13149
Dorte TøstesenDorte Tøstesen
#149 Female 3039
00:25:0700:25:072
(3)
Tilføj tid30392Female3Team Skjern Bank Bramming5:01 min/km
14269
Morten Spanggaard PedersenMorten Spanggaard Pedersen
#269 Male 4049
00:25:1300:25:132
(11)
Tilføj tid40492Male115:02 min/km
156
Mark PedersenMark Pedersen
#6 Male 4049
00:25:5000:25:503
(12)
Tilføj tid40493Male125:10 min/km
16205
Julie MouridsenJulie Mouridsen
#205 Female 1019
00:26:1800:26:181
(4)
Tilføj tid10191Female45:15 min/km
1774
Frederik Juel StrebølFrederik Juel Strebøl
#74 Male 2029
00:26:2300:26:232
(13)
Tilføj tid20292Male13Team Skjern Bank Bramming5:16 min/km
1895
Maja Holdt SchmidtMaja Holdt Schmidt
#95 Female 2029
00:26:4400:26:441
(5)
Tilføj tid20291Female5EAM5:20 min/km
19114
Camilla BlackCamilla Black
#114 Female 3039
00:26:5600:26:563
(6)
Tilføj tid30393Female6EAM5:23 min/km
20176
Sarah KjersgaardSarah Kjersgaard
#176 Female 1019
00:27:0000:27:002
(7)
Tilføj tid10192Female75:24 min/km
21259
Anita KnoblauchAnita Knoblauch
#259 Female 5059
00:27:4300:27:431
(8)
Tilføj tid50591Female85:32 min/km
2296
Nicolai LaustsenNicolai Laustsen
#96 Male 2029
00:27:5700:27:573
(14)
Tilføj tid20293Male14EAM5:35 min/km
2328
Magnus MejrupMagnus Mejrup
#28 Male 2029
00:28:3100:28:314
(15)
Tilføj tid20294Male15Esbjerg Atletik og Motion5:42 min/km
24283
Jacob VellerJacob Veller
#283 Male 4049
00:28:4900:28:494
(16)
Tilføj tid40494Male16#løbmedmig1005:45 min/km
2513
Jane Noer BjerrumJane Noer Bjerrum
#13 Female 5059
00:28:5800:28:582
(9)
Tilføj tid50592Female9Team Skjern Bank Bramming5:47 min/km
2672
Anna Sophie BressonAnna Sophie Bresson
#72 Female 2029
00:29:0200:29:022
(10)
Tilføj tid20292Female10Team Skjern Bank Bramming5:48 min/km
2764
Jørn ChristensenJørn Christensen
#64 Male 5059
00:29:1700:29:172
(17)
Tilføj tid50592Male17Team Skjern Bank - Bramming IF Motion5:51 min/km
28197
Vibeke Ettrup LarsenVibeke Ettrup Larsen
#197 Female 4049
00:29:2000:29:202
(11)
Tilføj tid40492Female11Team Ettrup5:52 min/km
29111
Johanne Overlund KristensenJohanne Overlund Kristensen
#111 Female 1019
00:29:3800:29:383
(12)
Tilføj tid10193Female12EAM5:55 min/km
3098
Jan SteenJan Steen
#98 Male 5059
00:29:4300:29:433
(18)
Tilføj tid50593Male18EAM5:56 min/km
3139
Ricardo BatistaRicardo Batista
#39 Male 5059
00:29:5300:29:534
(19)
Tilføj tid50594Male195:58 min/km
32102
Christina HansenChristina Hansen
#102 Female 4049
00:29:5500:29:553
(13)
Tilføj tid40493Female13Esbjerg Atletik og Motion5:59 min/km
3324
Inge NagstrupInge Nagstrup
#24 Female 5059
00:30:1800:30:183
(14)
Tilføj tid50593Female14Team Skjern Bank Bramming6:03 min/km
3426
Bente ThomsenBente Thomsen
#26 Female 5059
00:30:2300:30:234
(15)
Tilføj tid50594Female15BIF - Team Skjern Bank6:04 min/km
3540
Sebastian AlbrechtsenSebastian Albrechtsen
#40 Male 1019
00:30:5700:30:574
(20)
Tilføj tid10194Male206:11 min/km
36274
Pia JensenPia Jensen
#274 Female 4049
00:31:0500:31:054
(16)
Tilføj tid40494Female16Byparken Brørup6:13 min/km
3737
Marianne Pelle JensenMarianne Pelle Jensen
#37 Female 5059
00:31:3500:31:355
(17)
Tilføj tid50595Female17Team Skjern Bank6:19 min/km
38106
Egon NielsenEgon Nielsen
#106 Male 7099
00:32:0700:32:071
(21)
Tilføj tid70991Male21Esbjerg Atletik og Motion6:25 min/km
39175
Lene KjersgaardLene Kjersgaard
#175 Female 4049
00:33:0000:33:005
(18)
Tilføj tid40495Female186:36 min/km
40124
Mathilde Agathon HansenMathilde Agathon Hansen
#124 Female 1019
00:33:1900:33:194
(19)
Tilføj tid10194Female19Esbjerg Atletik og Motion6:39 min/km
4151
Thomas HansenThomas Hansen
#51 Male 4049
00:33:2200:33:225
(22)
Tilføj tid40495Male22Esbjerg Atletik og Motion6:40 min/km
42125
Michelle Agathon HansenMichelle Agathon Hansen
#125 Female 2029
00:33:2200:33:223
(20)
Tilføj tid20293Female20Esbjerg Atletik og Motion6:40 min/km
43119
Joan HvarreJoan Hvarre
#119 Female 5059
00:33:3600:33:366
(21)
Tilføj tid50596Female216:43 min/km
44171
Johnny AntonsenJohnny Antonsen
#171 Male 7099
00:33:4600:33:462
(23)
Tilføj tid70992Male236:45 min/km
45170
Esther AntonsenEsther Antonsen
#170 Female 6069
00:33:4600:33:461
(22)
Tilføj tid60691Female226:45 min/km
46270
Jette Guldberg JacobsenJette Guldberg Jacobsen
#270 Female 4049
00:33:5900:33:596
(23)
Tilføj tid40496Female23Byparken Brørup.. 6:47 min/km
4773
Anne Juel StrebølAnne Juel Strebøl
#73 Female 3039
00:34:0400:34:044
(24)
Tilføj tid30394Female24Team Skjern Bank Bramming6:48 min/km
48168
Esther AntonsenEsther Antonsen
#168 Female 6069
00:34:1100:34:112
(25)
Tilføj tid60692Female25Esbjerg Atletik og Motion6:50 min/km
49172
Johnny AntonsenJohnny Antonsen
#172 Male 7099
00:34:1100:34:113
(24)
Tilføj tid70993Male246:50 min/km
5011
Jytte LauritzenJytte Lauritzen
#11 Female 5059
00:34:5400:34:547
(26)
Tilføj tid50597Female26Team Skjern Bank Bramming6:58 min/km
Page 1 of 3 (104 items)
fb