Genopstandelsen - et virtuelt støtte-motionsløb
13/04/2020

     
     
Resultatberegninger køres hver time fra kl. 10.00 til 22.00 mandag den 13. april.
Page 1 of 1 (49 items)
FavoritSamlet PosStartnr.DelNavnNavnBruttotidBruttotidKategori Pos
(Køn Pos)
KategoriKategori PosKønKøn PosKlubMapHastighed
1297
Sarah Ettrup LarsenSarah Ettrup Larsen
#297 Female 1019
00:15:0200:15:021
(1)
Tilføj tid10191Female1Esbjerg Atletik & Motion5:00 min/km
2292
Nanna PapsøNanna Papsø
#292 Female 1019
00:16:0400:16:042
(2)
Tilføj tid10192Female2#løbmedmig1005:21 min/km
3293
Thomas PapsøThomas Papsø
#293 Male 0009
00:16:0700:16:071
(1)
Tilføj tid00091Male1#løbmedmig1005:22 min/km
429
Mette MejrupMette Mejrup
#29 Female 4049
00:16:0900:16:091
(3)
Tilføj tid40491Female3Esbjerg Atletik og Motion5:23 min/km
5295
Else BrandtElse Brandt
#295 Female 5059
00:16:0900:16:091
(4)
Tilføj tid50591Female45:23 min/km
6287
Kristoffer Killerup KaaeKristoffer Killerup Kaae
#287 Male 3039
00:16:2200:16:221
(2)
Tilføj tid30391Male25:27 min/km
7294
Birgitte SlotBirgitte Slot
#294 Female 4049
00:20:1900:20:192
(5)
Tilføj tid40492Female5BIF motion løb6:46 min/km
8267
Maiken ThygesenMaiken Thygesen
#267 Female 4049
00:21:1700:21:173
(6)
Tilføj tid40493Female67:05 min/km
9266
Isabella ThygesenIsabella Thygesen
#266 Female 0009
00:21:1700:21:171
(7)
Tilføj tid00091Female77:05 min/km
10264
Alberte ThygesenAlberte Thygesen
#264 Female 0009
00:21:1700:21:172
(8)
Tilføj tid00092Female87:05 min/km
11265
Claus ThygesenClaus Thygesen
#265 Female 4049
00:21:1700:21:174
(9)
Tilføj tid40494Female97:05 min/km
1232
Gert LaustsenGert Laustsen
#32 Male 5059
00:22:0000:22:001
(3)
Tilføj tid50591Male37:20 min/km
1333
Gyrith Vejgaard LaustsenGyrith Vejgaard Laustsen
#33 Female 5059
00:22:2400:22:242
(10)
Tilføj tid50592Female107:28 min/km
14143
Emilie ChristensenEmilie Christensen
#143 Female 1019
00:22:2700:22:273
(11)
Tilføj tid10193Female11Esbjerg Atletik og Motion7:29 min/km
15291
Glennie PapsøGlennie Papsø
#291 Female 3039
00:22:2700:22:271
(12)
Tilføj tid30391Female12#løbmedmig1007:29 min/km
16290
Bella PapsøBella Papsø
#290 Female 0009
00:22:2700:22:273
(13)
Tilføj tid00093Female13#løbmedmig1007:29 min/km
17268
Hanne Søllingwraae FjordHanne Søllingwraae Fjord
#268 Female 5059
00:23:1600:23:163
(14)
Tilføj tid50593Female147:45 min/km
1894
Ulla SkaarupUlla Skaarup
#94 Female 5059
00:23:4700:23:474
(15)
Tilføj tid50594Female157:55 min/km
1979
Jamie Lykke RostgaardJamie Lykke Rostgaard
#79 Male 0009
00:26:4800:26:482
(4)
Tilføj tid00092Male4Esbjerg Atletik og Motion8:56 min/km
2082
Lea Lykke RostgaardLea Lykke Rostgaard
#82 Female 0009
00:26:4800:26:484
(16)
Tilføj tid00094Female16Esbjerg Atletik og Motion8:56 min/km
2181
Kim Lykke RostgaardKim Lykke Rostgaard
#81 Male 3039
00:26:4800:26:482
(5)
Tilføj tid30392Male5Esbjerg Atletik og Motion8:56 min/km
2280
Jette RostgaardJette Rostgaard
#80 Female 3039
00:27:0200:27:022
(17)
Tilføj tid30392Female17Esbjerg Atletik og Motion9:00 min/km
2383
Nellie Lykke RostgaardNellie Lykke Rostgaard
#83 Female 1019
00:27:0200:27:024
(18)
Tilføj tid10194Female18Esbjerg Atletik og Motion9:00 min/km
2442
Torben WolfTorben Wolf
#42 Male 4049
00:29:0200:29:021
(6)
Tilføj tid40491Male6Esbjerg AM9:40 min/km
25245
Line EspenhainLine Espenhain
#245 Female 2029
00:30:0500:30:051
(19)
Tilføj tid20291Female1910:01 min/km
26246
Marianne EspenhainMarianne Espenhain
#246 Female 5059
00:30:0600:30:065
(20)
Tilføj tid50595Female2010:02 min/km
27103
Christina HansenChristina Hansen
#103 Female 4049
00:31:2600:31:265
(21)
Tilføj tid40495Female21Esbjerg Atletik og Motion10:28 min/km
2899
Jan SteenJan Steen
#99 Male 5059
00:31:5500:31:552
(7)
Tilføj tid50592Male7EAM10:38 min/km
2966
Sanne Duholm JensenSanne Duholm Jensen
#66 Female 3039
00:40:4100:40:413
(22)
Tilføj tid30393Female2213:33 min/km
3067
Oliver Duholm FrederiksenOliver Duholm Frederiksen
#67 Male 0009
00:40:4100:40:413
(8)
Tilføj tid00093Male813:33 min/km
89
Jørgen ThoningJørgen Thoning
#89 Female 4049
Not yet startedNot yet startedTilføj tid4049Female
90
Lene JensenLene Jensen
#90 Female 4049
Not yet startedNot yet startedTilføj tid4049Female
91
Mille F.T.J.Mille F.T.J.
#91 Female 1019
Not yet startedNot yet startedTilføj tid1019Female
122
Tove HansenTove Hansen
#122 Female 5059
Not yet startedNot yet startedTilføj tid5059FemaleTeam Skjern Bank Bramming
133
Grethe GadGrethe Gad
#133 Female 5059
Not yet startedNot yet startedTilføj tid5059Female
135
Lau AkrawiLau Akrawi
#135 Male 1019
Not yet startedNot yet startedTilføj tid1019Male
151
Anine FruergaardAnine Fruergaard
#151 Female 1019
Not yet startedNot yet startedTilføj tid1019FemaleEsbjerg Atletik og Motion
152
Carsten FruergaardCarsten Fruergaard
#152 Male 4049
Not yet startedNot yet startedTilføj tid4049MaleEsbjerg Atletik og Motion
153
Jane FruergaardJane Fruergaard
#153 Female 4049
Not yet startedNot yet startedTilføj tid4049FemaleEsbjerg Atletik og Motion
154
Naja FruergaardNaja Fruergaard
#154 Female 1019
Not yet startedNot yet startedTilføj tid1019FemaleEsbjerg Atletik og Motion
216
Allan StapelfeldAllan Stapelfeld
#216 Male 4049
Not yet startedNot yet startedTilføj tid4049MaleEAM
217
Charlotte BechCharlotte Bech
#217 Female 4049
Not yet startedNot yet startedTilføj tid4049FemaleEAM
218
Freddy NielsenFreddy Nielsen
#218 Male 6069
Not yet startedNot yet startedTilføj tid6069MaleEAM
219
Kian StapelfeldKian Stapelfeld
#219 Male 1019
Not yet startedNot yet startedTilføj tid1019MaleEAM
220
Menja StapelfeldMenja Stapelfeld
#220 Female 7099
Not yet startedNot yet startedTilføj tid7099FemaleEAM
221
Nicky StapelfeldNicky Stapelfeld
#221 Male 1019
Not yet startedNot yet startedTilføj tid1019MaleEAM
255
lise josefsenlise josefsen
#255 Female 6069
Not yet startedNot yet startedTilføj tid6069Female
279
Jeppe Holm ChristensenJeppe Holm Christensen
#279 Male 1019
Not yet startedNot yet startedTilføj tid1019Male
280
Sofie Holm ChristensenSofie Holm Christensen
#280 Female 1019
Not yet startedNot yet startedTilføj tid1019Female
Page 1 of 1 (49 items)
fb