Sdr. Omme Løbet
28/05/2019

     

Page 1 of 5 (250 items)
FavoritSamlet PosStartnr.DelNavnBruttotidNettotidKategoriKategori PosKønKøn PosKlubHastighedStart2.5 kmMål
1204
Patrick Hansen00:16:0400:16:0416-391Male1Herning Løbeklub3:12 min/km19:02:0000:08:0600:07:58
2172
Henrik Andersen00:16:1200:16:0916-392Male2Byparken Brørup3:14 min/km19:02:0200:08:0300:08:06
3180
Alexander Overlund Kristensen00:17:3100:17:2416-393Male3Byparken Brørup3:30 min/km19:02:0700:08:3400:08:49
4203
Peder Hansen00:18:4300:18:4140-491Male4Herning Løbeklub3:44 min/km19:02:0200:09:1800:09:23
590
Jan Hybner-Pedersen00:18:4700:18:3950-591Male5Skive AM3:45 min/km19:02:0700:09:1600:09:23
6179
Anja Overlund Kristensen00:19:0700:18:5940-491Female1Byparken Brørup3:49 min/km19:02:0700:09:3500:09:24
7200
Rasmus Mouridsen00:19:0700:19:0716-394Male6Esbjerg Atletik og Motion3:49 min/km19:02:0000:09:4200:09:24
8250
Siv Bertelsen00:19:1500:19:0800-151Female2AK Heden3:51 min/km19:02:0600:09:1900:09:49
9141
Kristina Jessen00:19:2800:19:2116-391Female3Esbjerg Atletik og Motion3:53 min/km19:02:0700:09:3500:09:45
10177
Steffan Andersen00:19:2800:19:2116-395Male7Byparken Brørup3:53 min/km19:02:0700:09:3400:09:46
11174
Bent Rasmussen00:19:3300:19:2650-592Male8Byparken Brørup3:54 min/km19:02:0700:09:3300:09:53
1240
Jonas Boes Larsen00:19:3400:19:2716-396Male9Team Sdr. Omme IF3:54 min/km19:02:0700:09:3200:09:54
1358
Jan Olesen00:19:4300:19:3516-397Male10Billund Triathlon3:56 min/km19:02:0800:09:3300:10:01
14148
Kim Engrob Bøndergaard00:19:5600:19:4840-492Male11Sædding Efterskole3:59 min/km19:02:0700:09:4000:10:07
15253
Morten Mosevang Pedersen00:19:5900:19:5116-398Male12Brørup Løbeklub3:59 min/km19:02:0800:09:4800:10:02
16224
Caroline Strandbygaard00:20:0700:19:5800-152Female4Esbjerg Atletik og Motion4:01 min/km19:02:0900:09:5300:10:05
17205
Mike Hansen00:20:4100:20:4100-151Male13Herning Løbeklub4:08 min/km19:02:0000:09:3900:11:02
18124
Klavs Kleinbergs00:20:4800:20:3616-399Male14Team Sdr. Omme IF4:09 min/km19:02:1200:10:3400:10:02
19142
Anton Bæk Andersen00:20:5200:20:4600-152Male15Sædding Efterskole4:10 min/km19:02:0600:10:1800:10:27
20138
Simon Bertram00:21:1300:21:0216-3910Male16Esbjerg Atletik og Motion4:14 min/km19:02:1000:10:2500:10:37
212
Anne Nordby00:21:1400:21:0316-392Female5Esbjerg Atletik og Motion4:14 min/km19:02:1000:10:2500:10:38
22154
Thomas Nørsøller Krarup00:21:1700:21:1716-3911Male17Sædding Efterskole4:15 min/km19:02:0000:10:2500:10:52
23242
Svend Erik Rasmussen00:21:2600:21:1550-593Male18Brande motion4:17 min/km19:02:1100:10:3300:10:41
2496
Jørgen Søgård00:21:2700:21:1940-493Male19Hejnsvig Runners4:17 min/km19:02:0800:10:2600:10:52
2512
Kenneth Mogensen00:21:4500:21:4540-494Male20Blåhøj Motion4:21 min/km19:02:0000:10:4200:11:02
26240
Kurt Nielsen00:22:0200:21:4350-594Male21Løb i Vorbasse4:24 min/km19:02:1900:10:5200:10:51
27260
Emil Boes Larsen00:22:0600:21:5116-3912Male22Team Sdr. Omme IF4:25 min/km19:02:1500:11:1500:10:35
28255
Jens Mejrup00:22:0900:21:5716-3913Male23Esbjerg Atletik og Motion4:25 min/km19:02:1100:10:4000:11:17
29168
Per Glassau00:22:1600:22:1660+1Male24Vejle IF4:27 min/km19:02:0000:10:5800:11:18
3089
Erik M V Sørensen00:22:1700:22:0850-595Male25Brørup Løbeklub4:27 min/km19:02:0800:10:5800:11:09
31137
Jesper Jøker Eg00:22:2400:22:1250-596Male26Billund Løbeklub4:28 min/km19:02:1200:10:5900:11:12
32185
Mads Trærup Nielsen00:22:2400:22:0750-597Male27Løb i Vorbasse4:28 min/km19:02:1700:11:1000:10:56
33118
Marie Stengård Thomsen00:22:2600:22:1516-393Female6Team Sdr. Omme IF4:29 min/km19:02:1000:11:1400:11:00
3491
Grethe Larsen00:22:3400:22:2550-591Female7Skive AM4:30 min/km19:02:0800:11:0800:11:16
35237
Søren Lindskov Bendt-Qvist00:22:3600:22:2740-495Male28Aarhus Fremad Atletik4:31 min/km19:02:0800:10:5900:11:28
36235
Marie Rebbe Trabjerg00:22:3600:22:2816-394Female8Aarhus Fremad Atletik4:31 min/km19:02:0800:10:5900:11:29
37234
Helle Juul00:22:5500:22:4550-592Female9Aarhus Fremad Atletik4:35 min/km19:02:1000:11:1800:11:26
386
Frederik Østergaard00:22:5500:22:4316-3914Male29Frederik Østergaard4:35 min/km19:02:1200:11:2100:11:21
39348
Samuel Thyssen00:23:0200:22:5400-153Male30Sædding Efterskole4:36 min/km19:02:0700:11:2700:11:26
4085
Silas Gärtner00:23:0500:23:0500-154Male31Gärtner4:37 min/km19:02:0000:11:1800:11:46
4165
Line Volmar Knudsen00:23:0800:22:5900-153Female10Fam. Volmar Knudsen4:37 min/km19:02:0800:11:2400:11:35
42181
Emilie Overlund Kristensen00:23:1700:23:0500-154Female11Byparken Brørup4:39 min/km19:02:1200:11:5600:11:08
43176
Christian S. Andersen00:23:2300:23:1500-155Male32Byparken Brørup4:40 min/km19:02:0800:11:3900:11:36
44155
Liga Kleinberga00:23:2600:23:1640-492Female12Team Sdr. Omme IF4:41 min/km19:02:0900:11:2500:11:51
45236
Marianne Selmer00:23:3800:23:2850-593Female13Aarhus Fremad Atletik4:43 min/km19:02:1000:11:3900:11:49
4675
Jørgen Højgård00:23:4200:23:2950-598Male33Team Sdr. Omme IF4:44 min/km19:02:1200:11:3400:11:55
47230
Katrine Degn00:23:4400:23:3200-155Female144:44 min/km19:02:1100:11:2000:12:11
48190
Tommy Skrydstrup Mikkelsen00:23:5300:23:3740-496Male34Grindsted Motion4:46 min/km19:02:1500:12:0300:11:34
49189
Mette Skrydstrup Mikkelsen00:23:5400:23:3916-395Female15Grindsted Motion4:46 min/km19:02:1400:12:0300:11:36
50265
Finn Hausnap00:23:5400:23:5460+2Male35Team Hvidvin4:46 min/km19:02:3700:23:17
Page 1 of 5 (250 items)