Ronde van Borum
01/04/2018

     

Page 1 of 3 (150 items)
FavoritSamlet PosStartnr.DelNavnBruttotidKategoriKategori PosKønKøn PosKlubAntal omg.Hurtigste omg.
135131
Anders Agerlin Møller01:47:29202931Male133700:10:27
939
Tore Bigum Greve02:34:51202921Male921000:10:57
132105
Jacob Guldmann Møller02:01:44303939Male130800:11:25
31199
Johannes Rom Dahl02:14:10303911Male311000:11:43
3216
Rasmus Fjordside02:05:0530391Male3Team Frederikshøj1000:11:44
71221
Michael Cabbel02:25:10202918Male701000:11:46
4202
Christian Lundgaard02:05:0520292Male41000:11:48
2180
Thomas Mikkelsen02:05:0420291Male2Brædstrup CK1000:11:48
6213
Michael Loco Larsen02:05:5240492Male6Team Frederikshøj1000:11:53
1214
Kaare Aagaard02:04:1840491Male1Team Frederikshøj1000:11:54
8195
Jacob Hansen02:08:1530392Male81000:12:03
9193
Hans Plaugård02:08:1540494Male9MTB Randers1000:12:04
10210
Søren Kuipers02:08:1630393Male101000:12:04
5147
Rasmus Hammer02:05:4020293Male5Oldcranks1000:12:04
126165
Lasse Krogsgaard Prins01:56:49303938Male124SSC - Samsø socialistiske cykelklub900:12:07
2859
Lasse Kåre Olsen02:10:2830399Male28Hammel CK1000:12:08
13890
Jesper Olesen01:16:36404950Male136600:12:09
2249
Martin Lehmann02:09:1040498Male22AaCRM1000:12:09
12178
Nikolaj Bugge02:08:1620294Male12CK Aarhus1000:12:09
1848
Jan Berg02:09:0930396Male18Sabro CK1000:12:10
25121
Frederik Husum02:09:1720297Male25SSC1000:12:10
2788
Jakob Nørregaard02:10:22404910Male271000:12:10
15110
Torben Sejr Olsen02:08:2150591Male15Galten CK1000:12:11
1115
Anders Milo02:08:1630394Male111000:12:11
168
Michael Ørbæk Langballe02:09:0840496Male16SCRM1000:12:11
30119
Klaus Blom02:11:34303910Male30CT Aarhus1000:12:11
21224
Thomas Bartholin02:09:1030397Male211000:12:11
13061
Lars Lund01:43:10404948Male128Team Lågeshoppen / Uhrskov-vine.dk800:12:12
2072
Robert Andersen02:09:0940497Male20Team Lågeshoppen / Uhrskov-vine.dk1000:12:12
2973
Martin Sølager02:10:38404911Male29Viborg MTB1000:12:12
1399
Steffen Søvsø02:08:1940495Male13MTB Randers1000:12:12
1711
Jens Antonsen02:09:0830395Male17Sabro CK1000:12:12
2347
Palle Sørensen02:09:1140499Male23Hovedgård Cykelklub1000:12:12
14167
Simon Bak Bak Andersen02:08:2020295Male141000:12:12
26184
Anders Bæk Jensen02:09:1720298Male26SCR1000:12:12
19183
Nicolaj Haarup02:09:0920296Male19SCRM1000:12:13
242
Jesper Linddal02:09:1130398Male24Tst cycling1000:12:13
718
Mads Meldgaard02:08:1440493Male71000:12:13
3394
Tommy Troelsen02:16:16303912Male33Team Lågeshoppen / Uhrskov-vine.dk1000:12:14
41217
Carsten Læsø02:18:20404914Male411000:12:14
36127
Jesper Baunsgaard02:16:45202910Male361000:12:15
60222
Smeden 02:22:35303921Male601000:12:16
3217
Kasper Dall02:16:01404912Male321000:12:17
3744
Niklas Seeberg02:16:49202911Male37CT Aarhus1000:12:17
4030
Kevan Kjær Pedersen02:17:41202912Male40CT Aarhus1000:12:18
142134
Aida Solhøj Hansen01:07:23303942Male140Team Trx Aarhus500:12:19
3968
Ulrich Jacobsen02:17:30303913Male39Booketbord.nu1000:12:19
4856
Peter Halsboe02:20:26303916Male481000:12:21
5323
Mathies Glasdam02:21:19202916Male53SSC1000:12:24
75220
Jannik Roungkvist02:27:26202919Male741000:12:25
Page 1 of 3 (150 items)